Pogrzeb bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie, w trakcie którego, zwłaszcza w pierwszych dniach trudno skupić się na codziennych i formalnych sprawach. Organizacja pochówku oraz stypy to w wielu przypadkach zadanie przekraczające możliwości niektórych osób, pogrążonych nierzadko w szoku i żałobie. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą firmy pogrzebowe oferujące pełen kompleks usług związanych z pogrzebem.

Pogrzebowy biznes to w Polsce dość powszechna forma działalności przedsiębiorców. Większość tego typu zakładów jest otwarta całodobowo, dzięki czemu klienci praktycznie natychmiastowo mogą liczyć na pomoc w zakresie usług związanych ze śmiercią bliskiej osoby. Jedną z takich firm jest Dom pogrzebowy Adpatres z Kutna

Organizacja pogrzebu od A do Z w Żychlinie

Firma Adpatres świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, oferując organizację zarówno pochówku tradycyjnego jak i coraz popularniejszego ostatnimi czasy – pochówku świeckiego w Żychlinie. W zakres usług zakładu wchodzą praktycznie wszystkie czynności związane z przygotowaniem ciała zmarłego, od niezbędnej toalety pośmiertnej, kosmetyki pogrzebowej oraz ubrania zmarłego. Firma organizuje dla swoich klientów uroczystości pogrzebowe, zapewniając bezpieczny i godny transport zwłok za pomocą floty odpowiednio przygotowanych karawanów, a także organizując stypy oraz zapewniając odpowiednią oprawę muzyczną takich wydarzeń. Oferta firmy zawiera również pełen zakres usług w przypadku potrzeby transportu zwłok z zagranicy. Ponadto zakład Adpatres świadczy usługi ekshumacyjne, a także sprzedaż trumien, wieńców pogrzebowych oraz wykonanie nagrobków, grobowców oraz nekrologów.

Dopilnują wszystkich formalności…

Zgon człowieka wiąże się dla jego bliskich również z potrzebą dopilnowania i załatwienia ogromnej liczby urzędowych formalności. Dom Pogrzebowy Adpatres oferuje szeroką pomoc w tym zakresie.Na stronie internetowej firmy znajdziemy szczegółowy wykaz dokumentów jakie musimy ze sobą zabrać udając się do zakładu pogrzebowego, a także informację jak prawidłowo powinien wyglądać chociażby akt zgonu, dokument – klucz w przypadku wypłaty późniejszego zasiłku pogrzebowego dla osób bliskich.

Niestety każdy z nas bądź już korzystał lub będzie w przyszłości zmuszony skorzystać z usług firmy pogrzebowej. Ważne aby w takim wypadku zdać się na usługi doświadczonej firmy, która świadczy kompleksowy zakres usług, z organizacją stypy włącznie, a swoją pracę wykona rzetelnie i dyskretnie. Tego typu zakładem jest bez wątpienia Dom Pogrzebowy Adpatres z Kutna świadczący swoje usługi również w Żychlinie.